Projekty współpracy - Stowarzyszenie Hrubieszowskie

Zioło ma Moc - projekt współpracy regionalnej

Podczas realizacji projektu współpracy zorganizowano siedem dwudniowych warsztatów zielarskich, w czasie których uczestnicy mogli zdobyć wiedzę z zakresu stosowania ziół w codziennym życiu, uczestniczyli w spacerach podczas których uczyli się rozpoznawać zioła w terenie, poznali techniki zbierania ziół i ich przechowywania.

Promocja i turystyka – projekt współpracy międzynarodowej

Realizacja projektu rozpoczęła się w 2018 roku. W ramach zrealizowanych działań zorganizowany został wyjazd studyjny do partnerskiej LGD z terenu Niemiec, w którym uczestniczyli przedstawiciele każdej LGD objętej projektem. W kwietniu 2019 roku na terenie LGD „Lepsze Jutro” przeprowadzono 2 dwudniowe warsztaty kulinarne na których uczestniczki przygotowały 6 potraw na bazie lokalnych produktów.

Szlak Kresowych Smaków – projekt współpracy regionalnej

W ramach realizacji projektu w sierpniu 2019 roku przeprowadzono trzy dwudniowe warsztaty kulinarne w trakcie których uczestnicy poznali technikę i narzędzia wykorzystywane w sztuce carvingu czyli rzeźbienia w warzywach i owocach oraz możliwość ich wykorzystania w dekoracji potraw. W warsztatach wzięło udział 30 osób z obszaru LGD.  Kolejnym działaniem założonym w projekcie była organizacja


ob3

 


Oznaczenie programu Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Informacje kontaktowe

Stowarzyszenie Hrubieszowskie
"Lepsze Jutro"
Lokalna Grupa Działania

Wołajowice 33
22-500 Hrubieszów

Adres biura/adres do korespondencji:
Plac Wolności 15
22-500 Hrubieszów
tel.: 84 696 20 77

Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku
w godz. 07:30 - 15:30
 

Doradztwo dla osób niepełnosprawnych

odbywa się w uzgodnionym miejscu,

w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 84 696 20 77
e-mail: biuro@lgdhrubieszow.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony